Today is: 23-06-2021
RoboStar is foremost producer of working clothing and utilitarian. Our clothing grants highest standard quality and work in our clothes become nice and safe. Check our offer!

Your basket

Your basket is empty, select category.


1. Realizacja zamówienia

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest poprawna weryfikacja telefoniczna, przez pracownika naszej firmy, danych podanych przez Klienta w formularzu zamówienia. W przypadku braku możliwości potwierdzenia danych , zamówienie zostanie anulowane w ciągu 2 dni . Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

2. Dostawa

Dostawa realizowana jest na koszt naszej firmy gdy wartość zamówienia przekracza 1.000 zł netto. Przy zamówieniach poniżej 1.000 zł netto koszt transportu wynosi 19 zł netto i zostanie doliczony do całości zamówienia. Towar dostarczany jest z dowodem zakupu lub fakturą VAT pod wskazany przez Klienta adres. Towar dostarczany jest do Klienta w ciągu 7-21 dni.

3. Płatności

Zamawiający ma możliwość wybrania form zapłaty podczas weryfikacji telefonicznej. Wpłata na konto na podstawie faktury PRO-FORMA (po zaksięgowaniu wpłaty na koncie towar zostaje wysłany do Klienta). Zapłata kurierowi przy odbiorze przesyłki.

4. Przedpłata

Przedpłata obowiązuje w przypadku zamówienia odzieży z logo Klienta (np. haft, sitodruk) lub odzieży nietypowej

5. Reklamacje

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą firmą :
Tel. : 48 61 812 53 78
e-mail: robostar@robostar.pl